SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Kuş’tan seçim temasları…

Kuş’tan seçim temasları…
Bu haber 07 Mart 2019 - 16:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’un 31 Mart yerel seçimler için sergilediği performans Eyyübiyelilerin takdirini topluyor.

Sabahın erken saatlerinde mahalle gezileriyle başlayan ardından esnaf ziyaretleri ile devam eden seçim çalışmaları kapsamında AK Başkan Adayı Kuş, STK ziyaretleri, kamu kurum ve kuruluşları da ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyor.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, esnaf gezileri kapsamında pasaj esnafını ve bölgedeki işyerlerini ziyaret ederek destek ve dua istedi. 32 yıllık pasaj esnafı olan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte esnafı gezen Başkan Adayı Kuş’a sevgi selinde bulunan esnaf 31 Mart seçimlerinde destek sözü verdi.

KUŞ İLE ESNAFLAR ARASINDA GÜZEL DİYALOĞLAR YAŞANDI

Girdiği hemen hemen her işyerinde merhum babası Mustafa Kuş’tan dolayı büyük teveccühle karşılanan Başkan Adayı Kuş’a hac eşyaları satan bir esnaf hurma ikram ederken diğer vatandaşlarda Eyyübiye’nin Kuş ile birlikte atağa kalkacağını söyledi.

KUŞ,’TAN EYYÜBİYE KAYMAKAMINA ZİYARET

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş,  AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte Eyyübiye Kaymakamı Adem Ünal’ı makamında ziyaret etti.

AK BAŞKAN ADAYI KUŞ’TAN ŞUTSO’YA ZİYARET

AK Parti Başkan Adayı Kuş STK Ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. ŞUTSO Başkanı İbrahim Halil Peltek ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Başkan Kuş, fikir alışverişinde bulundu.

KUŞ DİREKLİ-SÜLEYMANİYE MAHALLESİNİ GEZDİ

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş,  AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte ilçenin Direkli ve Süleymaniye Mahallesini gezerek Karakoyun Deresine ilişkin projesini açıkladı. Toplu taşıma aracına binen yolcularla sohbet eden girdiği işyerlerinde tevazu samimiyet gösteren Kuş seçmenlerin gönlünde taht kurmak için gayret ediyor.

KUŞ: KARAKOYUN DERESİNE PORSUK MODELİ

Mahalle gezileri kapsamında Süleymaniye ve Direkli Mahallesini gezerek mahallede mevcut sorunları yerinde inceleyen ve seçildiği takdirde ilk yapacağı faaliyetleri belirleyen AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Karakoyun Deresinde temiz su akıtacağını söyledi.

Karakoyun Deresini Eskişehir’deki Porsuk modeline dönüştüreceğinin müjdesini veren Kuş, “Karakoyun Deresi şuan ilimizin ve ilçemizin hak ettiği durumda değil. Eskişehir’de Porsuk Nehrini bilirsiniz İnşallah Büyükşehir Belediye Başkanımız ile el ele verip burudan temiz su akıtacağız” dedi.

AK BAŞKAN ADAYI KUŞ PROFESYONEL SPORCULARA TAŞ ÇIKARDI

Direkli ve Süleymaniye Mahallesinde gezi yapan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim atmosferinden biraz uzaklaşarak kısa sürede olsa çocukluğuna gitti.

Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte çocuklarla sokakta top oynayan Başkan Adayı Kuş’un yaptığı hareketler profesyonel sporculara taş çıkardı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER