SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Özyavuz: Trene beni alırlar !!! (VİDEO)

Özyavuz: Trene beni alırlar !!! (VİDEO)
Bu haber 15 Mart 2019 - 14:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bu dönem trenden indirilen Harran Belediye Başkan adayı Mehmet Özyavuz, Demokrat Parti’den belediye başkan adayı oldu. Seçimden galip gelmesi halinde tekrardan Ak Parti’ye geçeceğin altını çizen Özyavuz,”Beni alırlar. Tren olayı bizler için değil. Trenden inip başka kulvarda at koşturanlar için söylenmiş bir ifadedir.”dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, trenden inenlere yönelik,“Bir aday hesabiyse kusura bakmasın, biz onlarla yol yürümeyiz; ama hasbiyse onlarla yol yürürüz. Yola çıktık milletvekili oldular, belediye başkanı oldular, bakan oldular. Ama trenden indiler. Trenden inenler de bir daha zaten bu trene binemediler, binemeyecekler.” ifadelerine yer vermişti.

ÖZYAVUZ: TREN OLAYI BİZİM İÇİN GEÇERLİ DEĞİL, BENİ ALIRLAR..

Kazanmaları halinde tekrardan Ak Parti’ye geçecekleri dile getiren Özyavuz,”AK Parti bizim yuvamız. Haliliyle kazandığımızda tekrardan partimize geri döneceğiz. Beni alırlar. Tren olayı bizler için değil. Trenden inip başka kulvarda at koşturanlar için söylenmiş bir ifadedir. Bizimle alakalı değil. Biz nerde olursak olalım vatanına, milletine bağlı olan ekipleriz.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER