SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Sosyal medyada Aslan’a destek büyüyor…

Sosyal medyada Aslan’a destek büyüyor…
Bu haber 16 Mart 2019 - 21:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi Karaköprü belediye başkan adayı Essum Aslan’a ilişkin sosyal medya paylaşımına tepkiler büyüyor.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçe belediye başkan adayı Essum Aslan’a ilişkin bir videonun (eşi ile bir eğlence merkezinde çekilmiş) sosyal medyada seçim propagandası haline getirilerek paylaşılması sosyal medya kullanıcılardan büyük tepki topladı. Aslan’a destek mesajları atan vatandaşlar yapılan bu davranışın etik olmadığı yönünde yorumlar yaparak Aslan’a destek sundu.

Birçok vatandaş sosyal medyadan desteklerinin devam edeceğini paylaşırken SP adayı Essum Aslan ise şu açıklamalarda bulunmuştu:

“Seçim çalışmaları sürecinde bana desteklerini sunan bütün Karaköprülülere teşekkür ediyorum, Seçim süreci boyunca projelerimi ve barış dilinin kullanacağım. İnsanların özel yaşamını hedef alan paylaşımların hiç kimseye bir faydası olmayacak.

Seçim süreci projeler ve barış dili kullanılarak geçmelidir. Bana destek veren tüm Karaköprülülere teşekkürlerimi sunuyorum. Çirkin ve özel yaşamı hedef alan paylaşımlar kimseye yakışmaz. Bizim dilimiz her zaman nezaket ve projeler üzerine olacaktır…”

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER