SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Tugay ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün yeri ne olacak?

Tugay ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün yeri ne olacak?
Bu haber 17 Mart 2019 - 10:39 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, 20. Zırhlı Tugay alanı ve İl Sağlık Müdürlüğü binasının nasıl değerlendirileceğine yönelik bilgi verdi. Beyazgül,”Tugay, Millet Bahçesi; İl Sağlık Müdürlüğü’nün yerine ise mahalle ve çevreye rahat bir nefes aldıracak büyük bir yeşil alan inşa edeceğiz.”dedi.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Lansman toplantısında projelerini açıkladı. Beyazgül, seçilmeleri halinde Tugay ve  İl Sağlık Müdürlüğü binasının nasıl değerlendirileceğine yönelik bilgi verdi. Şanlıurfalıların yeşile karşı farklı bir ilgilerinin olduğunu söyleyen Beyazgül,”Tugay Yeri için Nihat başkan millet bahçesi için uzun süre Milli Savunma Bakanı ile görüşmeler yaptı. Onların önerileri oldu; ama öncelikle şehircilik bakanımızla mutabakata vardık. 100 dönümlük yeri hiç koşulsuz olarak bizlere verdiler. Ama tamamını inşallah yeşil alan haline getireceğiz.”

İl Sağlık Müdürlüğü yerinin nasıl değerlendirileceğine yönelik Beyazgül,”Orayı yıkıp yerine mahalle ve çevreye rahat bir nefes aldıracak büyük bir yeşil alan inşa edeceğiz.” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER