SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Vali Erin, mesai hırsızlarına dur diyecek mi?

Vali Erin, mesai hırsızlarına dur diyecek mi?
Bu haber 19 Nisan 2019 - 15:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’da mesai saatleri içerisinde davet, program, taziyelere katılan mesai hırsızlarının sayısı artış gösteriyor. Mesai saatleri içerisinde vatandaşa hizmet vermesi gereken bazı şahısların bunu suiistimal ettikleri ve kentteki amirlerin ise bu konu hakkında herhangi bir reaksiyon göstermediği biliniyor. Hatırlanacağı üzere Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, daha öncesinde bu konu hakkında sert bir tavır takınmış ve mesai hırsızlarına gereken soruşturma ile cezayı vereceklerini ifade etmişti.

MESAİ SAATİNDE KARŞILAMAYA GİTTİ

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’ya gelerek bir takım dizi ve temaslarda bulunmuştu. Harran Üniversitesi memuru Abdullah Göçmez mesai saatleri içerisinde havaalanına giderek Erdoğan’ı karşılamıştı. Bununla yetinmeyen Göçmez, mesai hırsızlığı konusunda taviz vermeyeceğini söyleyen Vali Abdullah Erin ile fotoğraf çektirmiş ve bunu sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

Öte yandan Göçmez’in hangi sıfatla orada bulunduğu ve Vali Erin’in bu mesai hırsızlığına ne tür bir reaksyion vereceği ise merak konusu oldu. (RHA)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER