SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Başkandan ‘öğretmene darp’ iddiası

Başkandan ‘öğretmene darp’ iddiası
Bu haber 29 Mayıs 2019 - 15:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Harran’da belediye başkanına “saygısızlık” yapıldığı gerekçesiyle öğretmen ve belediye yönetimi arasında arbede çıktı ve bir öğrenmenin darp edildiği iddia edildi.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde meydana gelen olayda, bir öğretmenin belediye yönetimi tarafından darp edildiği öne sürüldü.

İddiaya göre, Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Fetih Programı’nın düzenlendiği bir salona davetli olarak katıldı.

Öğretmenlik yapan sunucu, tüm protokol mensuplarını anons ederken belediye başkanını görmezlikten geldi. Gerilim bu andan itibaren artmaya başladı. Dışarı çıkan belediye başkanının tartıştığı okul yetkililerine katılan ve Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Karadeniz olduğu öğrenilen öğretmenin, ilçe belediye başkanını tanımadıklarını söylediği ileri sürüldü.

Tam bu esnada arbede yaşandı ve öğretmen darp edildi. Darp edenler arasında belediye başkanı Özyavuz’un da olduğu iddia edildi.

Darp edilen öğretmen Karadeniz’in ilçedeki yetkililer tarafından bu olayı kimseye anlatmaması yönünde uyarıda bulunulduğu iddia edildi.

MÜDÜR DE DARP EDİLDİ İDDİASI

Öte yandan arbede esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Demiroğlu’nun da darp edildiği öne sürüldü (Ajansurfa)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER