SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat: Haliliye için biriz beraberiz

Canpolat: Haliliye için biriz beraberiz
Bu haber 22 Mayıs 2019 - 9:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Haliliye İlçesindeki kamu kurum ve kuruluşların amirleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Haliliye için hep birlikte çalışacaklarının altını çizen Başkan Canpolat, “İnşallah, ne olursa olsun Haliliye ile ilgili tüm kurum ve kuruluşlar olarak biriz ve beraberiz” dedi.

Haliliye Belediyesi tarafından düzenlenen Haliliye İlçesi Kurum Amirleri İftar Yemeği programına Başkan Mehmet Canpolat, Başkan Yardımcıları İhsan Ağcan, Mehmet Açanal ve Mehmet Hamdi Kaysı, belediye meclis üyeleri ile Haliliye Kaymakamı Ali Yılmaz, İl Müftüsü Mehmet Taştan, ilçe müftüsü, okul müdürleri, imamlar ve kurum amirleri katıldı.

Programın açılışında konuşma yapan Başkan Mehmet Canpolat, Haliliye için birlik çalışacaklarının mesajını verdi. Vatandaşların hizmetkarı olduklarının altını çizen Başkan Canpolat, şunları söyledi:

“Bizler belediyeler olarak doğum, ölüme kadar vatandaşlarımızın hayatında yer alan, hizmetkarları olarak gönüllerine talibiz. İnşallah, ne olursa olsun Haliliye ile ilgili tüm kurum ve kuruluşlar olarak biriz ve beraberiz. Bunun mesajını vermek istedim. Biz, hukuk ve mevzuat çerçevesinde iş ve işlemlerimizi yürüttüğümüz gibi vatandaşlarımız ile ilgili olarak onların gönüllerine girme, samimi olma gibi bir rolümüz var. Kapımız herkese açık ve amacımız, hedefimiz bir.”

Başkan Canpolat’ın konuşmasının ardından okunan ezan ile birlikte davetliler iftarını yaptı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER