SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat kırsaldaki çalışmaları inceledi

Canpolat kırsaldaki çalışmaları inceledi
Bu haber 13 Mayıs 2019 - 14:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vatandaşlar ile iç içe olarak, talepleri birinci ağızdan dinleyip, çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Mehmet Canpolat, pazar günü mesaisinde de kırsalda vatandaşlar ile bir araya geldi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları da yerinde incelemek üzere kırsal mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Canpolat’ın ilk ziyareti Konuklu kırsal Mahallesi oldu.

“VATANDAŞLARIMIZIN EMRİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, Haliliye Belediye Meclis üyelerinden Abdülkadir Kamik, Ahmet Demir, Ahmet Çakar, Ali Kaya, İbrahim Ay, Mahmut Ayniberk ve Mehmet Emin Ataş’ın yer aldığı ziyarette Konuklu Mahalle Muhtarı Halil Öksüzoğlu tarafından karşılanan Başkan Canpolat, Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını inceledi. Yapılan yollarda denetlemelerde bulunan Başkan Canpolat, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, kırsal mahallelerimizde beş noktada çalışmalarını yürütmekte. Şuanda Konuklu Mahallemizdeyiz. Uzun zamandır ekiplerimiz, stabilize yol yapım, yol açma çalışmalarını devam ettiriyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Vatandaşlarımızın mutluluğu, refahı, huzuru bizim için her zaman öncelikli ve daimdir. Bizler, teşkilat ve meclis üyelerimiz ile vatandaşlarımızın emrinde olmaya devam edeceğiz.”

İlçe Başkanı Aksu da, “Konuklu Mahallemizdeyiz. Burada çalışmaları yerinde inceledik” ifadelerini kullandı.

Muhtar Öksüzoğlu ise, “Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat’a teşekkür ederim. Ekibi ile birlikte bizleri ziyarete geldiler. Yollarımızı yapıyorlar. Allah razı olsun” dedi.

“DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Mehmet Canpolat ve beraberindekilerin ikinci durağı Kısas kırsal Mahallesi oldu. Burada Mahalle Muhtarı Davut Ersöz tarafından karşılanan Başkan Canpolat, yol yapım çalışmalarını inceledi. Çalışmalar ile ilgili bilgiler de alan Başkan Canpolat, yaptığı açıklamada, “Kısas Mahallemizdeyiz. Ekiplerimiz burada çalışmalarını sürdürüyor. Yeni yolları açıyorlar. Haliliye Belediyesi olarak hiç durmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İlçe Başkanı Aksu da, “Başkanımız hızlı başladı ve hızlı devam ediyor. İnşallah çok yeni projeler ile milletimizin karşısında olacaktır” dedi.

Muhtar Ersöz ise, “Öncelikle başkanımıza çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Yollarımızın yapımına başladılar. Başkanımızdan Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

“HALİLİYE, HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

Başkan Mehmet Canpolat, Kısas’taki temaslarının ardından Yenisu kırsal Mahallesine geldi. Burada Mahalle Muhtarı Mustafa Aksu tarafından karşılanan Başkan Canpolat, Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceledi.

Çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Canpolat, “Yenisu Mahallemizdeyiz. Muhtarımız Sayın Mustafa Aksu ile beraberiz. Ekiplerimiz burada çalışmalarına devam ediyor. Haliliye, her şeyin en güzeline layıktır” diye konuştu.

İlçe Başkanı Süleyman Aksu da, “Yenisu Mahallemizi ziyaret ettik. Yol çalışmalarını yerinde inceledik” şeklinde konuştu.

Muhtar Mustafa Aksu ise, “Haliliye Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Canpolat, elinden geleni tüm gayreti ile yapıyorlar. Bize ne söyledi ise yaptı. Başkanımızdan çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

“AKDOĞAN’DA YOL İHTİYACI GİDERİLİYOR”

Başkan Mehmet Canpolat’ın dördüncü durağı ise Akdoğan kırsal Mahallesi oldu. Mahalle Muhtarı Mehmet Demirtaş tarafından karşılanan Başkan Canpolat, Fen İşleri Müdürlüğünün yol yapım çalışmalarını inceledi. Mahalle sakinleri ile de görüşen Başkan Canpolat, “Fen İşleri Müdürlüğümüzün çalışmalarını yerinde incelemek üzere Akdoğan kırsal Mahallemizdeyiz. Bu mahallemizde de, Fen İşleri Müdürlüğümüz yolların stabilizesini ve iyileştirmesini tamamlıyor. Akdoğan Mahallemizin yol ihtiyacı gideriliyor” dedi.

İlçe Başkanı Süleyman Aksu ise yaptığı açıklamada, “Akdoğan Mahallemizdeyiz. İnşallah bu çalışmalarımız ve gezilerimiz devam edecek. Hep halkın içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Muhtar Demirtaş da, “Başkanımıza ve ekibine bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ederim. Buradaki yol yapım çalışmaları çok güzel oldu” diye konuştu.

“İKİAĞIZ’A YAKIŞIR YOLLARI TESLİM EDECEĞİZ”

Başkan Mehmet Canpolat ve beraberindekilerin, son durağı İkiağız kırsal Mahallesi oldu. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yol yapım çalışmalarını denetleyen Başkan Canpolat, çocuklara da oyuncaklar dağıttı. İkiağız Mahallesine yakışır yollar yapıp, teslim edeceklerinin altını çizen Başkan Canpolat, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“İkiağız Mahallemizdeyiz. Kırsal mahallelerimizde beş ayrı noktada Fen İşleri Müdürlüğümüzün çalışmaları devam ediyor. Şuanda beşinci noktadayız. İnşallah, İkiağız Mahallemize yakışır bir şekilde yollarını dört dörtlük yapım, teslim edeceğiz.”

Mahalle Muhtarı Halil Demirler ise açıklamasında, “Değerli belediye başkanımız bugün mahallemizi ziyaret etti. Yaptıkları hizmetten dolayı mahallem adına çok teşekkür ederim” diye konuştu.

İlçe Başkanı Süleyman Aksu da, yeni yolların mahalle sakinlerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Canpolat, temaslarının ardından mahalleden ayrıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER