SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Yıldız, iftarda basınla buluştu

Yıldız, iftarda basınla buluştu
Bu haber 24 Mayıs 2019 - 21:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, kentte görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileriyle iftarda bir araya geldi. Başkan Yıldız,”Cumhurbaşkanımızın bu kelimesini alıp bizimle ilgili algı yapmaya çalıştılar. AK Parti’mizin bir sloganı var; Onlar konuşur AK Parti yapar. Bizde diyoruz ki onlar konuşur biz işimize bakarız.’’dedi.

YILDIZ: HER TÜRLÜ ALGIYA, İFTİRAYA, KARALAMAYA HAZIR OLMALISINIZ

Özel bir otelde düzenlenen programda gazetecilere açıklama yapan Yıldız, algıcılar tarafından ortaya atılan yalanlarla ilgili açıklama yaptı. “Şanlıurfa teşkilatı görevden alınacak’’ iddialarına da yanıt veren Başkan Yıldız, şunları kaydetti:”Siyaset yaptığınız zaman kimse beni eleştirmesin derseniz, evinizde oturmanız, bu işi yapmamanız lazım. Siyasetin içerisinde olduğunuz zaman her türlü algıya, iftiraya, karalamaya hazır olmalısınız. Çok zorlu bir seçim sürecini geride bıraktık.

13 İLÇENİN 12’SİNİ HALKIMIZIN DESTEĞİYLE KAZANDIK

Ortada böyle bir başarı tablosu varken, Sayın Cumhurbaşkanımız bizi iki kez kabul edip tebrik etmişken, bu tür iddialar neden çıkar bilemiyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Kızılcahamam kampında çok net bir şekilde ifade etti: Başarısız teşkilatlarda revizyona gidilecek, Cumhurbaşkanımızın bu kelimesini alıp bizimle ilgili algı yapmaya çalıştılar. AK Parti’mizin bir sloganı var; Onlar konuşur AK Parti yapar. Bizde diyoruz ki onlar konuşur biz işimize bakarız.’’

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER