SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Canpolat, kırsalda yapılan çalışmaları anlattı

Canpolat, kırsalda yapılan çalışmaları anlattı
Bu haber 03 Haziran 2019 - 21:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, iftar yemeğinde kırsal mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Kırsal mahallelerdeki çalışmaları ve projelerini açıklayan Başkan Canpolat, “Bir taraftan taziye evleri ve kültür sosyal tesislerin yapımı, bir taraftan stabilizelerin yapılması, bir taraftan çocuk oyun grupları ile bizim yapmış olduğumuz çalışmalar, bir taraftan bizim semt sahaları ile ilgili yapmış olduğumuz projelerimiz ve bir taraftan da ilaçlama çalışmalarımız ile sizlerin emrinizdeyiz” dedi.

Başkan Mehmet Canpolat’ın Ramazan Ayı programları kapsamında kırsal mahalle muhtarları ve mahalle temsilcileri ile iftar yemeğinde bir araya geldiği programa AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 24 ile 26. dönem Milletvekili Mahmut Kaçar, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve belediye meclis üyeleri de katıldı. İlahi dinletisindeki iftar yemeğinde konuşan Başkan Canpolat, kırsal ile merkez mahalle ayrımı yapmadan çalıştıklarını vurguladı. Haliliye Belediyesi olarak her zaman ilçenin emrinde olduklarının altını çizen Başkan Canpolat, konuşmasında şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak kırsal mahallelerimizde, merkez mahallelerden ayrım gözetmeksizin faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ancak bu yetmez, misli ile arttırarak devam ettiriyoruz. Kırsalda 5 noktada yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah hızlı ve seri şekilde, biraz daha takviye ile kırsal mahallelerimizin öncelikle köy içindeki stabilize ihtiyacını ortadan kaldırmış olacağız. Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ilaçlama biriminde de, kırsal mahallelerimize gelen ekip sayısını da merkezde olduğu gibi ikiye katladık. Diğer projelerimiz arasında vardı; kırsalda bölgesel semt sahalarının arttırılması hususunda arkadaşlarımız proje bazında çalışıyorlar. Kademeli olarak bu hizmetlerimiz de ayaklarınızın altına serilecektir. Yine bir müjde daha son zamanlarda bekleyen 12 adet taziye evimiz var, bir aya kadar bunlarında temelini atıyoruz. Bir taraftan taziye evleri ve kültür sosyal tesislerin yapımı, bir taraftan stabilizelerin yapılması, bir taraftan çocuk oyun grupları ile bizim yapmış olduğumuz çalışmalar, bir taraftan bizim semt sahaları ile ilgili yapmış olduğumuz projelerimiz ve bir taraftan da ilaçlama çalışmalarımız ile sizlerin emrinizdeyiz.”

Milletvekili Kaçar ise konuşmasında, “İşte bu sofralar, Ramazan Ayı bizlerin hem bir birimiz ile olan hukukunu, hem de bütün İslam Alemindeki bize karşı olan beklentileri hatırlamamız için birer vesiledir. Buna sebebiyet veren Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyoruz. Ben Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat kardeşimizin tecrübesi, bilgisi, gençliği ve dinamikliği ile çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların, yapılan iftarın ardından program sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER