SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

HALİLİYE’DE ÇALIŞMALAR YAZ KIŞ DİNLEMİYOR

HALİLİYE’DE ÇALIŞMALAR YAZ KIŞ DİNLEMİYOR
Bu haber 30 Ocak 2020 - 10:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediyesi, Akpınar Mahallesinde kilitli parke döşeme çalışmalarına başladı. Yaz kış demeden faaliyetlerine devam eden ekipler çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan ilçe genelinde stabilize, kilitli beton parke ve yeni yol açma çalışmalarını devam ettiren Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda ekipler Akpınar Mahallesinde bulunan sokaklara kilitli parke taşı döşemesi işlemine başladı.

Akpınar Mahallesine kilit parke döşemesi yapan Haliliye Belediyesi, bunun yanı sıra park ve bahçelerde bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor. Bu çerçevede ekipler Sırrın ve Karşıyaka mahallelerinde bulunan parklarda çevre düzenlemesi yapıyor.

Yapılan çalışmalar vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. Yapılan çalışmalar ile ilgili konuşan Sırrın Mahalle Muhtarı Halil Budak, “ Haliliye Belediyesinin park ve bahçelerdeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaz kış demeden park ve bahçelerimizin eksiklerini gideriyorlar. Bu konuda özen gösteren Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyorum. Çalışmaların devamını diliyorum” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER