SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

CANPOLAT, TUTTUĞUNU KOPARIYOR

CANPOLAT, TUTTUĞUNU KOPARIYOR
Bu haber 05 Şubat 2020 - 6:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Haliliye Belediye Başkanı Canpolat, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Aksoy ile görüşerek ‘Göbeklitepe Kültür Evi’ projesi için söz aldı. Göreve geldiği günden itibaren Bakanlıkları sıklıkla projeleri için ziyaret eden ve projeleri hayata geçiren Canpolat takdir topluyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Aksoy’u ziyaret etti. Ziyaretini soyal Medyadan paylaşan Başkan Canpolat, “Kültür ve Turizm Bakanımız Sn. Mehmet Nuri Ersoy’a Göbeklitepe Kültür Evi Projemize destekleri için Milletvekilimiz Sn. Zemzem Gülender Açanal ile birlikte ziyarette bulunduk. Sayın bakanımıza ve sayın vekilimize teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemiz Haliliye, aldığımız kıymetli destekler ve birlik beraberliğimizle her geçen gün daha güzel projelerle gündeme gelecek.” İfadelerine yer verdi.

TESİSTE GASTRONOMİ MERKEZİ, KİTAP KAFE VE KONFERANS SALONU VAR

Göbeklitepe Kültür Evi projesinin içerisinde ise gastronomi merkezi, kitap kafe, konferans salonu ve el sanatları bulunuyor. Haliliye Beleidye Başkanı Mehmet Canpolat’ın detayını paylaştığı merkez vatandaşların da beğenisiniz kazandı.

Daha önce de Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan projelerin sözünü alan Başkan Mehmet Canpolat, son olarak Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüşmüş ve birçok projenin onayını almıştı. Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın Ankara temaslarını yerinde yapması ve Bakanlardan proje koparması kamuoyununda takdirini topladı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER