SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

AKÇAKALE’DE HİZMETLERİN YÜZDE 90’I TAMAMLANMIŞ

AKÇAKALE’DE HİZMETLERİN YÜZDE 90’I TAMAMLANMIŞ
Bu haber 04 Şubat 2021 - 11:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AkçakaleBelediyesi ev sahipliğinde muhtarla buluşma toplantısı gerçekleştirildi.  Akçakale Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya ev sahipliği yaptı.

Toplantıya Belediye Başkanı Yalçınkaya ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yıldık ve ilçenin doğusundaki 25 mahalle muhtarı katıldı. Toplantının gündemi ilçeye yapılan çalışmalar oldu. Başkan Yalçınkaya muhtarlarla 20 aylık süre zarfında hedeflediği ve hayata geçirdiği hizmetleri paylaştı. Daha sonra muhtarları dinleyen Yalçınkaya talep ve önerileri de tek tek not aldı.

Modern ilçe yaratma gayretlerinin süreceğini ifade eden Yalçınkaya “Biz kendimize söz vermiştik. Hizmetlerin yüzde doksanını yapacağız sonra muhtarlarımızı davet edeceğiz diye. Allah nasip etti. Akçakale hizmetlerinin yüzde doksanı tamam. Geri kalan eksiklikleri de önümüzdeki zamanda tamamlayacağız. Akçakale’yi ülkenin en mükemmel ve en modern ilçelerinden biri haline getireceğiz. Allah bu konuda yar ve yardımcımız olsun. Yolumuz açık olsun” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER