SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Baydilli: Şanlı zaferin 101’nci yılına ulaşmış bulunuyoruz

Baydilli: Şanlı zaferin 101’nci yılına ulaşmış bulunuyoruz
Bu haber 11 Nisan 2021 - 8:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101’nci yıl dönümü için yayınladığı mesajında “11 Nisan 1920 günü Urfa’da inancın, cesaretin ve fedakarlığın vuku bulduğu, milletin kendi çabalarıyla düşmanı şehirden kovduğu kutlu bir gündür” ifadelerine yer verdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşun 101’nci yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayınladı. Mesajında tüm Şanlıurfalıların kurtuluş yıl dönümünü kutlayan Baydilli, kahraman ve fedakâr bir ecdadın torunları olduklarını ve buna layık olmak için çok çalışacaklarını ifade etti.

“11 Nisan 1920 günü Urfa’da inancın, cesaretin ve fedakarlığın vuku bulduğu, milletin kendi çabalarıyla düşmanı şehirden kovduğu kutlu bir gündür” diyen Baydilli, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ecdadımızın vatanı ve namusunu korumak adına verdiği kutlu mücadelenin ve sonucunda kazandığı şanlı zaferin 101’nci yılına ulaşmış bulunuyoruz. Biz bu şehre hizmet eden yöneticiler olarak ecdadımızın imkansızlıklardan, zorluklardan çıkarak kazandığı bu mücadeleden aldığımız ilhamla bu şehri kalkındıracak hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Bizim tek hedefimiz Şanlıurfa’mızı hak ettiğimiz yerlere getirmek, kalkındırmak, hizmetin en iyisini sunmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin 11 Nisan Şanlı Kurtuluş yıl dönümünü kutluyor, bu uğurda canlarını feda etmiş Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER