SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Karaköprü’de işe gitmeden belediyeden maaş alanlar kim?

Karaköprü’de işe gitmeden belediyeden maaş alanlar kim?
Bu haber 22 Nisan 2021 - 19:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, Karaköprü Belediyesinde işe gitmeden maaş alan çok sayıda kişi olduğunu öne sürdü. Milyonlar harcanarak yapılan Yaşampark’ta incelemelerde bulunan Aslan, parktaki güvenlik sorunlarına dikkat çekti. Aslan, “Belediyemizde işe gitmeden maaş alan o kadar insan var. Bu modern parka iki güvenlik verseler çok mu zor” dedi.

Anavatan Partisi İl Başkanı Halil Aslan, Karaköprü Belediyesi tarafından yapılan yaşam parktaydı. Bazı kısımları çürümeye başlayan parkta incelemede bulunan Aslan, “Acaba Yaşampark yaşanacak yer mi yoksa yaşanmayacak bir yer mi” diye sordu.

“Bu parka trilyonlar gömüldü ama buraya iki tane bekçi verilseydi bu duruma gelmezdi” diyen Aslan, “Yaşampark yaşanılacak durumda değil. Devletimizin parasına yazık değil mi” ifadelerini kullandı.

“İŞE GİTMEDEN MAAŞ ALANLAR VAR” İDDİASI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi iki kez aradığını ancak Baydilli’nin kendisine cevap vermediğini ifade eden Aslan, şöyle konuştu: “Karaköprü’nün modern parkı bu şekilde mı olur Metin başkan? Karaköprü’ye bu şekilde yakışır mı?. O kadar masraf yapıldı. İçeride yatanlar var, geceleri esrar kullananlar içki kullananlar var. Ama bu modern parka iki güvenlik verseler çok mu zor? Belediyemizde işe gitmeden maaş alan o kadar insan var. Buraya iki kişi yönlendirseydiniz olmaz mıydı?” (Ajansbalıklıgöl)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER