SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

CHP’li ilçe başkanından ‘Rumkale’ eleştirisi

CHP’li ilçe başkanından ‘Rumkale’ eleştirisi
Bu haber 19 Mayıs 2021 - 22:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gaziantep Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’nin ortaklığıyla Halfeti Rumkale’de yapılan cam terasta çalışmalar sürüyor. CHP Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Alagöz, “Antep turizm geliri sağlamak için fırsatı kaçırmadı. Bizim belediyeler ise daha şehir merkezinde asfaltlama işini bitiremedi” diyerek eleştirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fatma Şahin’in her fırsatta tanıtımını yaptığı Halfeti Rumkale’deki cam teras çalışmaları sürüyor.  CHP Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Alagöz, Rum Kale’deki cam teras üzerinden Şanlıurfa’daki belediyeleri eleştirdi.

“ASFALTLAMA İŞİNİ BİTİREMEDİ”

Gazientep’in turizm geliri sağlamak için fırsatı kaçırmadığını ifade eden Alagöz, “Bizim belediyeler ise daha şehir merkezinde asfaltlama işini bitiremedi” dedi.

Twitter hesabından açıklama yapan Alagöz, “Gaziantep Valiliği ve B.B’nin ortak çalışmasıyla, Halfeti Rumkale’deki cam teras bitmek üzere. Urfa’nın ilçesi ama değerini bilemeyip, değerlendiremedik.  Antep turizm geliri sağlamak için fırsatı kaçırmadı. Bizim belediyeler ise daha şehir merkezinde asfaltlama işini bitiremedi” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER