SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Eyyübiye Belediye Başkanı Kuş’tan yatırımcılara çağrı

Eyyübiye Belediye Başkanı Kuş’tan yatırımcılara çağrı
Bu haber 10 Mayıs 2021 - 10:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye’de yapımına başlanan oto galericiler sitesinde çalışmalar devam ediyor. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, teknik ekiple birlikte alanda incelemelerde bulunup çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bir firma tarafından ilçeye yapılan yatırıma öncülük ettiklerini belirten Kuş, yatırımcıları ilçeye davet etti.

Eyyübiye’de yapılacak oto galericiler sitesinde çalışmalar devam ediyor. Batıkent Mahallesi İpekyolu Bulvarı üzerinde 17 bin metre karelik alana yapılacak olan proje 6 kattan oluşuyor. Sitenin içerisinde 154 iş yerinin yanı sıra oto test, sigorta acentesi, noter, banka, oto uygulama merkezi ve kafe gibi yerler de olacak.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçeye yapılacak galericiler sitesinde AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Belediye Başkan Yardımcısı Sait Kaya, Meclis Üyesi Serdar Şeyhanlıoğlu ve teknik ekibiyle birlikte incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YATIRIMCILARI İLÇEYE DAVET ETTİ

İncelemelerin ardından açıklama yapan Kuş, projenin ilçeye kazandırılmasında öncülük etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Göreve geldiğimiz ilk günden bun yana yatırımcılarımızı Eyyübiye’ye davet ediyorduk. Sağ olsun bu davetimize sessiz kalmayıp icabet eden Mesut kardeşime Eyyübiyeli kardeşlerim adına şükranlarımı iletiyorum. Türkiye’de bir ilk, oto reyon diyoruz. Gerek şahsım gerek teknik ekibim Eyyübiye’ye gelen yatırımcıların önünü açabilme adına bütün mücadelesini sonuna kadar verdi ve vermeye devam edecek. Ben buradan Türkiye’de yaşayan bütün yatırımcıları Eyyübiye’ye davet ediyorum. Eyyübiye Belediyesi olarak onların önünü açmak adına elimizden gelen gayretlerin sonuna kadar sarf edeceğimizin sözünü veriyoruz. Ben Tekrar Mesut Ceylan kardeşimize bu vizyonel projeyi Eyyübiyemize kazandırdığı için şükranlarımı iletiyorum. Eyyübiyemize Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun inşallah”

Projenin Türkiye’de bir ilk olduğunu söyleyen AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ise, “Eyyübiye adına gurur verici bir proje. Projesine baktım. Türkiye’de bir ilk olan bu yerin inşallah açılışında bulunuruz. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER