SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Eyyübiye’deki çok amaçlı salonda sona doğru gelindi

Eyyübiye’deki çok amaçlı salonda sona doğru gelindi
Bu haber 04 Ağustos 2021 - 20:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Hacıbayram mahallesinde ikinci kat yapımı tamamlanma aşamasına gelen çok amaçlı salonda incelemelerde bulundu. Kuş, “Çok amaçlı salonumuzun açılışını yakında gerçekleştireceğiz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Hacıbayram mahallesinde ikinci kat yapımı tamamlanma aşamasına gelen çok amaçlı salonda incelemelerde bulundu.

Yapım çalışmaları süren salonu beraberinde Belediye Meclis Üyesi Halil Müjde, Hacıbayram Mahalle Muhtarı İbrahim Akdemir, Muradiye Mahalle Muhtarı Dello Alak ve vatandaşlarla birlikte inceleyen Kuş, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı. Vatandaşların taleplerinden biri olan çok amaçlı salonun ikinci kat yapımını bitirme aşamasına getirdiklerini belirten Kuş, ilçe genelinde 50’ye çok amaçlı salonu vatandaşlarla birlikte ve belediye olarak yaptıklarını birçok çok amaçlı salonun bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yaptıklarını belirtti.

Çalışmaları yerinde inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Kuş, şunları söyledi: “Bugün Hacıbayram ve Muradiye Mahalle Muhtarlarımız ile birlikte esnaf ve vatandaşlarımız gezdik. Onlar ile hasbihal edip taleplerini dinledik ve ekibimiz ile birlikte mahallemizde yürüttüğümüz ve yapacağımız çalışmaları inceledik. Gerek merkezde gerekse kırsalda çok amaçlı salonlarımızın yapımına devam ediyoruz. Seçimden önce ve seçimden sonra mahalle muhtarımız ile mahallemizi gezerken mahallenin en büyük talebi çok amaçlı salondu dediler. Çok amaçlı salonlarımızda gerek merkez gerekse kırsalda 50 ye yakın çok amaçlı salonlarımızın yapımı devam ediyor. Büyük birçoğunun çalışmaları ise son aşamasına geldi. Şuanda Hacıbayram mahallemizde yapımı bitmek üzeri olan çok amaçlı salonumuzun gezdik. En yakın zaman içerisinde kalan eksiklikleri tamamlayıp, halkımızın hizmetine sunacağız. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun inşallah.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER