SON DAKİKA

Günaydın Urfa | Şanlıurfa Haber

Şanlıurfa bu okulu konuşuyor!

Şanlıurfa bu okulu konuşuyor!
Bu haber 04 Ağustos 2021 - 20:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesinde 2018 yılında hizmete giren Titanik Kampüs okullarındaki görüntüler şoke etti. Tepkiler peş peşe geldi.

Eyyübiye İlçesinde 3 yıl önce açılan Titanik Kampüs okullarının yıkılmış hali tepki topladı. Yazar Yusuf Sabri Dişli tarafından gündeme taşınan okulun hali içler acısı. Görüntü ve fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması ile birlikte tepkiler peş peşe geldi. Şanlıurfa Valisi konuya ilişkin soruşturma açıldığını duyururken, bir açıklamada AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’dan geldi.

Sosyal medya hesabından kampüsün durumuna tepki gösteren Fakıbaba, “Bahsi geçen okul inşaatı yüklenicilerinin, malzeme ve diğer inşaat bileşenlerinden hırsızlık yaparak şartlara uygun imalat yapmadıkları aşikardır” diyerek şunları söyledi:

“Ne yazık ki; bugüne kadar nüfuzlarını kullanarak kendilerini imtiyazlı gören bu kişilerden,  benzer konulardaki eylemlerinden dolayı hesap sorulmadığından cesaret alarak bu hırsızlıklarını rutin hale getirmişlerdir. Haksız menfaatlerle zengin olmuş bu gibi yükleniciler ile denetimden sorumlular, her kim olursa olsun, garip gurebanın hakkını savunma adına, Sn. Valimizin konuyla ilgili kusuru bulunan tüm sorumlular hakkında gerekli soruşturmayı başlatıp, suçluların adalet önünde hesap vermelerini sağlayacağına inancım tamdır””

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER